Chodbička připomíná chodbu, kterou jsi přišel. Podlaha i stěny jsou z litého betonu, hezky vyleštěné a pečlivě zarovnané. Po stropě se opět vine oranžový had plastových trubek.

Našlapuješ měkkými podrážkami kožených bot a sleduješ oranžového hada chodbou do další místnosti. Ta se nenachází daleko. Je mnohem větší než malá technická místnůstka. Nahmatáš na stěně vypínač a světlo zalije čistou bílou místnost. Vlhkost v místnosti je ale znatelně větší než v chodbě, což dokazuje množství louží a loužiček na podlaze.

Když se ti náhodná kapka rozbije o nos, podíváš se ke stropu a na něm spatříš velké množství drobných kapiček. V místnosti nad tebou se musí nacházet obrovské množství vody. Setřeš si kapku z tváře a rozhlédneš se kolem sebe. Místnost je velká a rozlehlá, bíle natřená. Přímo naproti tobě stojí obrovský stroj s trubkami té největší velikosti, jakou jsi kdy viděl. Nedaleko od něj je na zdi velký plakát s instrukcemi, a ještě kousek dál trčí z podlahy velikánský ovládací pult. Na vzdáleném konci se nachází další dveře se zelenou cedulkou exit nad zárubní. Další stěny jsou čisté a bez vybavení. Kousek od tebe se vlivem vysoké vlhkosti loupe bílé štukování, ale jinak je místnost velmi uklizená.

Přistoupíš k pultu a podle písmen na ovladači zjistíš, že se jedná o ovládání čistícího mechanismu bazénu, který je pravděpodobně přímo nad tebou. všechna tlačítka jsou vypnutá a na tvé dotek nereagují. Na pultu nesvítí jediná kontrolka. Ať si s ním hraješ jakkoliv, nic se neděje.

Tvůj pohled zaujme bílá cedulka nalepená na velkých trubkách obrovského stroje po tvé levici. přejdeš k cedulce a prohlédneš si stroj. Jedná se o velkou čističku vody, která žene čistou vodu obohacenou o různé chemikálie přímo do bazénu.

Vezmeš lísteček do ruky a opakovaně si čteš malý vzkaz, který tu někdo zanechal. Na papírku stojí pouze jediné slovo: Tudy! Tvé oči automaticky přeskočí z papírku na trubku. Tam, kde ještě před chvilkou byl přilepený lístek, se nachází hlavička šroubku, který drží na místě víko. Někdo tě zve, abys pokračoval touto cestou. Je ale bezpečná? A kdo by to po tobě chtěl?

Vezmeš vzkaz vážně a pokusíš se odmontovat víko.

Přejdeš ke dveřím, nad kterými svítí písmena EXIT.